Podzim 2015 zhodnocení

V pěti kolech (10zápasů) se podařilo našim borcům v kategorii U13 postoupit ze základní do finálové skupiny a na jaře bojovat o 1.- 6. místo v lize mladších žáků. Postup si vybojovali až posledním zápasem a to výhrou nad Bohemians Praha v poměru 7:5. V boji o titul nás nečekají lehké zápasy, ale na Pragovce jsme ukázali, že hrát umíme.

Předpokládané termíny jarních turnajů pro U13 : 10.4. , 24.4. , 8.5. , 22.5. , a poslední 5.6. 2016.

 

Hráči v kategorii U11 sehráli 4 turnaje, z toho 2x v Olomouci. Tato kategorie teprve sbírá zkušenosti, jejich hra má však vzrůstající tendenci. V jerní části nás čekají ještě minimálně čtyři turnaje. Termíny a místa konání budou po upřesnění Svazem oznámena.

 

V roce 2016 nebude "Amerika" (všechny jarní termíny obsazeny). Plánuje se však dvoudenní soustředění v Hradci Králové. Termín by měl být dohodnut v lednu na HME. Jednalo by se o kategorie U11 a U13.

 

Elévové si zahráli na jednom turnaji v Olomouci a v hale na turnaji kroužků v Praze. Jejich zanícení a bojovnost jsou příslibem pro další vývoj.

 

Všichni si společně s rodiči zahráli na "Rodina cupu", který byl letos organizován samostatně v Přerově a Olomouci.

 

V listopadu 2015 uplynulo 5 let od založení oddílu pozemního hokeje v Olomouci a následně v Přerově. Průřez těmito lety je ve fotografii na :  http://hokejolomouc.rajce.idnes.cz/Vyrocni_album_2010_-_2015/

Různé ukázky technických dovedností, tréninků a zápasů můžete vidět  :  www.facebook.com/jan.stundl

O dění v pozemním hokeji se dále můžete informovat na: www.pozemnihokej.cz   a na  www.hokejprodeti.cz